İZOLASYON VE YALITIM İŞLERİ

İZOLASYON VE YALITIM İŞLERİ

İZOLASYON VE YALITIM İŞLERİ

Yapılar da ısı izolasyonu amacıyla yapılan ve yapıya dış kısımdan saran örtüleme işlemidir.kısaca mantolama denir.binanın en dışına olduğu kadar,ara katmana da panel ve taşyünü ile yapılan kaplama işlemidir..amacı ise ısı yalıtımını yapabilmektir.

Su izalasyonu için su kaçağı olan yada olması muhtemel alanlarda silicon, macunlama,yada özel yalıtım kimyasalları kullanılarak yapılan çalışmalara su izalasyon çalışması denir.

Çatı teras su ve ısı izolasyon uygulamamız başka yöntemlere göre daha kolay vakit ve nakitten kazandıran  iple erişim yöntemi ile yapılmaktadır.çalışma yaptığımız alanlarda çözüm odağı olmak önceliğimiz.uygun malzeme ve tecrübeli personellerimizle yalıtım ve izolasyon işleriniz itinayla yapılır..

personellerimiz isg kanununu,yüksekte çalışma risklerini,KKD(kişisel koruyucu ekipman)leri tanıma ve kullanmayı,güvenli çalışma yöntemlerini,çalışma ortamının hazırlanmasını,eğitiminin pratiğini ,kurtarma bilgisi ve becerisi olan sertifikalı(irata ve sprat) kişilerden oluşmaktadır.

Uygulama alanları:bina dış alanı, çatı, asansör  boşlukları,tüneller,havuzlar..vb

İzalasyon ve yalıtım işleriniz için bizimle iletişime geçiniz

WhatsApp Destek