İNŞAAT GÜVENLİK AĞLARI VE MONTAJI

İNŞAAT GÜVENLİK AĞLARI  VE MONTAJI

İNŞAAT GÜVENLİK AĞLARI VE MONTAJI

Güvenlik ağları yüksekte çalışma yapacak personelin daha rahat çalışmasını aynı zamanda ağ altındaki unsurlarında işlerini aksatmadan çalışmalarına devam edebilmeleri için düşme tehlikesi olan malzemelerin güvenlik ağında kalmasını amaç edinmek ve güvenli çalışma ortamı sunmak öncelik hedefimizdir..iple erişim teknikleri veya başka yöntemler kullanılarak her yerde güvenlik ağı kurulur..

Yapının kenarlarındaki boşluklara monte edilen doğru malzemelerle yapılan ağların amacı yüksekte çalışan personelin can güvenliğin sağlamaktır..bu uygulamalar binalarda şaft boşlukları ,merdiven ve asansör boşlukları, ve diğer boş alanlar..

Genel itibarı ile 7m.den yüksek yerlerde zorunludur. İnşaatların yüksek katlarına montajının yapılması uzmanlık ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Standartlara uygun ve sağlam bir montajın yapılması hayat kurtarır. Gerek malzeme düşmelerinde gerek personel düşmesini engellemesi bakımından dış cepheye monte edilecek güvenlik ağının sağlam ve dayanımlı olarak montajının sağlanması önerilir.

Kullandığımız ağ tipleri çoğunlukla şaft boşluğu s tipi ve dış cephe T tipidir.

Sorunsuz ve kaliteli çalışma için bizimle iletişime geçiniz..

WhatsApp Destek