DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış Cephe cam Temizliği

Günümüzde gelişen yapılaşma ile birlikte cam binalarda hızla artmaktadır.. Dış cephe asansörü olmayan veya iskele kurulamayan yükseklikteki camların temizliğinde iple erişim yöntemi ile dış cephe cam temizliği konusunda uzman uluslararası (irata ve sprat) eğitim almış personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

En büyük problemlerde bu cam binaların temizlenmesidir..dış cepheniz ilkgünkü gibi tertemiz olmasını istermisiniz..vinç sistemlerini unutun..ezberbozan çalışma sistemimiz hız,konfor.sessizlik ve güvenli çalışma sunar.ihtiyaçlarınıza uygun biçimde esnek, çözüm odaklı, zaman tasarrufu vadeden hizmet sunuyoruz.yüksekte yaptığımız tüm çalışmalarda yerde yaya ve araç trafiğine engel teşkil etmeden, görüntü kirliliği yaratmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.şehrin marka yapıları , çevrenizi ve imajınızı şekillendiren binaların görüntüleri doğaya ve insan koşullarına maruz kaldığı için kirlenmektedir. ilk günkü gibi temiz görünmesi konusunda uzman personellerimiz sayesinde mümkün olmaktadır. 

Hijyen bina içine olduğu kadar bina dışınada lazımdır..çalışma alanınız ve içerde çalışanların sağlığı ve konforu önceliğimizdir.temiz bir binada çalışanların %30 daha performanslı çalıştıkları bilimsel olarak ispatlanmıştır..aynı zamanda daha fazla müşteri çektiği aşikardır..cam ile kaplı plazalarda camların açılması genelde yasaktır..bu yüzden dışardan temizlenmesi gerekir..uzman kadromuz sayesinde iple erişim teknikleri ile yada farklı yöntemlerle yüzeyleriniz itinayla ve güvenli bir şekilde temizlenmektedir.

Çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz..

WhatsApp Destek