Yaşam Hattı Sayesinde Güvenli, Hızlı Ve Kaliteli İşler Çıkartıyoruz.

Yaşam Hattı Sayesinde Güvenli, Hızlı Ve Kaliteli İşler Çıkartıyoruz.

Yaşam Hattı Sayesinde Güvenli, Hızlı Ve Kaliteli İşler Çıkartıyoruz.

Yaşam Hattı Sayesinde Güvenli, Hızlı Ve Kaliteli İşler Çıkartıyoruz.

Dağcılık hatta geçmiş zamanlarda mağaracılık olarak bilinen faaliyetlerin teknikleri günümüzde farklı işler için de kullanılmaktadır. Dağcılıkta kullanılan bele bağlanan ve ipin diğer ucunun bağlı olduğu merkezi nokta sayesinde emniyetli bir şekilde iş yapmak mümkündür. Bu süreç iple erişim işleri olarak da adlandırılmaktadır.

 Özellikle dağ, yamaç gibi noktalarda kayaların kontrol altına alınması gerekir. Bu süreç eğer yaşam hattı denilen ip düzeneği olmaz ise tamamlanamaz. Yine yaşam hattı olmadan kayaların temizlenmesi sabitlenmesi ve bakımının tamamlanması sırasında ekibin tamamı ya da bir kısmı yaralanabilir hatta can kaybı yaşanabilir.

 Kaya Temizlikleri ve Yamaç Bakımları İle Toplumsal Bir Hizmet Veriyoruz

 İnsan müdahalesi olmadan doğal süreçler (yağmur, rüzgar, güneş ısısı) nedenleriyle kayalar ve toprak kaymaları görülebilir. Eğer önlem alınmaz ise ciddi can ve mal kayıpları görülmesi mümkündür. Bahsedilen alanlar genelde yaşam alanı olmayan boş dağ ve tepelerdir. Yaşam hattı kurmak için bile sağlamlık testlerinin yapılması gerekir. Tüm bu süreçlerin güvenli bir şekilde izlenmesini sağlayarak endüstriyel işleri optimum düzeyde tamamlıyoruz. İple erişim işleri kontrollü ve sistemli bir şekilde yapılmalıdır.

 Bu nedenle firmamız yaşam hattı kurma ve kurulan bu yaşam hattı sayesinde yapılacakları olması gerektiği gibi yapar. Bu süreç sadece iyi eğitilmiş deneyimli bir ekip ile mümkündür. Aynı zamanda iple erişim işleri için rehberlik ve danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

 Boyamalarda İnşaat İşlerinde de İple Erişim Teknikleri Kullanıyoruz

 İnşaat sektörü uzun zamandan beri çok katlı binalar yapılmasını sağlıyor. Çoğu zaman merdiven ya da iskele ile ulaşılamayacak kadar yüksek noktalara çıkmak gerekir. Bu tür durumlarda kurulan yaşam hattı ile çalışanımız hem güvenli hem rahat bir şekilde işini yapar. Yukarıdan asılı bir vaziyette iş yapmak elbette herkesçe başarılamaz bu nedenle bu alanda deneyimli çalışanlarımız boyama ve inşaat ya da temizlik işlerini oldukça kolay bir şekilde yaparlar.

 İşler beklentiye uygun olarak tamamlanır. Firma olarak yeterince yüksekte olsak bile işimizi aksatmamayı ve kaliteli işçiliği önemsiyoruz. Bizim diğer firmalardan farkımız zaten zor olanı en iyi şekilde teslim edebilme kabiliyetimizdir.

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek