Endüstriyel İşlerde Güven Ve Temizlik Faktörü

Endüstriyel İşlerde Güven Ve Temizlik Faktörü

Endüstriyel İşlerde Güven Ve Temizlik Faktörü

Endüstriyel İşlerde Güven Ve Temizlik Faktörü

Klasik temizlik faaliyetlerinden daha çok herkesin yapamayacağı, öncesinde bir dizi hazırlık evresinin olduğu temizlik işleri yapıyoruz. Endüstriyel işler olarak da adlandırılan dağ, tepe, yamaç gibi yerlerde yer alan alanların bakımı ve temizlik işlerinin kapsamlı bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Kayalar zamanla rüzgar ve aşırı sıcak nedeniyle parçalanabilir.

 Hayvanların ya da insanların teması ile kocaman bloklar sürüklenmeye ve beraberinde farklı blokları yerinden oynatabilir. Biz firma olarak bu süreçleri kontrol alıyoruz. Öncesinde bu tarz alanlarda gözlem ve inceleme yaparak bu durumu yaratabilecek kaya ve blokların analizi yapıyoruz.

 Önleme ve Temizleme Çalışmalarımız

 Tespit çalışmaları sonrasında eğer önleme işlemi yapılabilecek bir durum var ise çelik halatlar ile germe işlemleri yaparak oluşabilecek kazaların önüne geçiyoruz. Araziler farklı yapılardadır ve her bir farklı arazi için farklı bir yöntem kullanmak gerekir.

 Bazen çelik halat gibi sistemlerden daha fazlası ki gerekir ki bu durumlarda bariyer kurarak ortamın tamamen güvenli bir alana dönüştürülmesini sağlarız. Endüstriyel işler olarak adlandırılan işlerin başında gelen bu faaliyetlerimizin dışında kayaların sabitlenmesi adına da çalışmalar yapıyoruz. Yerinden oynama ihtimali olan bu kayaların ortamına göre uygun malzemeler ile zemine bağlanması süreci zor hava koşullarında epey zor olsa da gelişmiş teknik ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz sayesinde kısa sürede işlemlerimizi tamamlıyoruz.

 Bina Temizlikleri de Kapsam Alanımızdadır

 Bina camlarının ve dış yüzeylerinin temizlenmesi alanında hizmet vererek rutin temizlik faaliyetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. Plazalar ve AVM tarzı mekanların genelde cadde ya da dışa bakan kısımları komple camdır. Bu alanların içeriden temizlenmesi hem tehlikelidir hem de çok fazla emek ve zaman gerektirir. Firma olarak camları güvenli bir şekilde temizleyerek hem zaman kaybını önler, hem de yaşanabilecek olası kazaların önüne geçeriz. Endüstriyel işler için gereken ekipmanlar bu nedenle daha farklıdır.

 Temizlik yapacak kişinin hem rahat bir şekilde temizlik yapabilmesi, bunu yaparken metrelerce yüksekte olması ve aynı zamanda güvende olması gerekir. Biz bu birleştirmeyi yaparken çalışanlarımızın sağlığını da ciddi derecede önemsiyoruz. Müşterilerimize tertemiz alanlar bırakırken müşteri memnuniyeti ve dakiklik politikamızdan asla ödün vermiyoruz.

Sosyal Medya:
WhatsApp Destek